Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Kawalerki Wrzosowo - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie dwupoziomowe Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

189 000 zł29,72 m² 6 359,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 4. piętrze budynku we Wrzosowie. Dużym atutem tej oferty jest lokalizacja zaledwie około 3 km od plaży w Dziwnówku oraz około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

105 000 zł26 m² 4 082,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz Apartamentu blisko morza - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nieruchomość znajduje się we Wrzosowie 9 minut do plaży komfortową ścieżką rowerową od Apartamentu. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

113 000 zł26 m² 4 278,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

133 000 zł32 m² 4 096,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-